Yaşam

Model Özge Ulusoy, babasının hayatını kaybettiği kazada kırılan saatini paylaştı.

Model Özge Ulusoy’un babası Emekli Albay Haydar Ulusoy’a Pazar günü saat 15.00 sıralarında Ankara’nın Çankaya ilçesi Turan Güneş Bulvarı üzerinde araç çarptı. Babasının ani ölümüyle yıkılan Ulusoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı.

KAZADA KIRILMIŞ BABASININ SAATİNİ PAYLAŞTI

Kaza anında kırılan babasının kol saatini Instagram hesabından paylaşan Özge Ulusoy, fotoğrafı 04.12.2022 tarihinde çekmişti. 14.05… Baba…” notunu ekledi. Ünlü isim bir sonraki paylaşımında kendisini bu süreçte yalnız bırakmayan hayranlarına teşekkür ederek, “Sizlerin binlerce ifadesi ile biz değerli bir evlat ve aileyiz. babamın ne kadar sevildiğini büyük bir gururla anladığım bu acılı günlerde beni gönderdi. Fark etmemi sağladın. Güzel mesajlarıyla içimi serinleten, bilen tanımayan herkese şahsım ve tüm ailem adına teşekkür ederim. Allah tüm dualarınızı kabul etsin.”

ÖZGE ULUSOY: BABAM BENİM İÇİMDE YAŞAYACAK

Özge Ulusoy’un babası Emekli Albay Haydar Ulusoy için dün Çankaya Pir Sultan Abdal Kültür Merkezi ve Cemevi’nde tören düzenlendi. Törene Haydar Ulusoy’un eşi Armağan Ulusoy, kızları Nilay Ulusoy ve Özge Ulusoy katıldı.

Cenazede konuşan Özge Ulusoy, babasının çok münasip bir insan olduğunu söyleyerek, “Babamı hepiniz çok iyi tanıyorsunuz. O bu dünyada yaşayan bir melekti. Birçok kişiye yemek yedirdi, iş verdi, korudu, baktı. Onlardan sonra çok eminim ki o bir insana bile beddua etmemiştir.Düzgün bir eş bize çok iyi bir baba olmuştur.Burada herkesin onu ne kadar sevdiğini görüyorum.Herkesin onun hakkında ne düşündüğünü de biliyorum.Okudum, Onu tanımayan insanlar benimle iletişime geçtiler, babamın ne kadar iyi bir insan olduğundan bahsediyorlar, çok şükür böyle birinin çocuğuyum. “Beni damarlarımda, hücremde bıraktığına inanmıyorum. her şeyin içinde. İçimde yaşayıp gidecek güzel bir yer varsa orayı en çok babam hak ediyor. Bu yüzden sadece dualarınızı istiyorum. Huzur içinde yatsın.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu