Haber

Evlat edindikleri çocuğun 22 yaşında bir cüce olduğu ortaya çıktı! yatak odalarına bıçakla daldı

Amerika Birleşik Devletleri ‘da korku filmlerine benzemeyen bir olay yaşandı. Barnett çifti 2010 yılında bir çocuk evlat edindi. Çiftin dikkati, bir çocuk için bilinçli ve olgun davranan 6 yaşında evlat edindikleri Natalia Grace Barnett’e takıldı. Kararları çiftin hayatını kabusa çevirdi. Çünkü Natalia Grace Barnett’in 22 yaşında bir cüce olduğu ortaya çıktı.

“Bizi zehirlemeye çalıştı”

Natalia Grace Barnett’in cüce olduğunu anlayan Barnett çifti, “Oğlanın kasık kılları vardı ve regl olduğunu saklıyordu. Sosyopatik bir yetişkin olduğunu anladık” dediler. Çift, cüceden ölüm tehditleri aldıklarını söylerken, “Bizi zehirlemeye çalıştı ve bir gece elinde bıçakla yatak odamıza girdi” diye korkunç bir tartışma çıktı.

İDDİALARI REDDETMİŞTİ

Kanları donduran olay daha sonra mahkemeye taşındı. Barnett çifti, onun ölümünün dehşetinden Kanada’ya taşındı. 22 yaşında olduğu ortaya çıkan Natalia, ailenin tüm iddialarını yalanladı. Barnett çiftinin komşuları da dün yayınlanan “The Curious Case of Natalia Grace” adlı belgeselde ilk kez konuştu.

“Seri katil olduklarını söylediler”

Çiftin komşuları Toby ve Melanie Miles açıklamalarda bulundu. Toby, “Bize onun bir seri katil gibi bir şey olduğunu söylediler. Her zaman öldürülmekten endişe duyuyorlardı” derken, Melanie, “Bütün bıçakları eve sakladılar” dedi. Toby, “Küçük kızla teması kesersek bizi de öldüreceğinden korktum,” dedi.

alacaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
evden eve nakliyat firmaları
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu