Haber

Ayhan Sicimoğlu İddiaları: Hasta Eşinden Ayrılıp Ortak Hesabı Boşalttı

Ayhan Sicimoğlu, özellikle gezi programlarıyla geniş kitleler tarafından tanındı ve sevildi. Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt, Ayhan Sicimoğlu ile ilgili tezlerini bugün köşesine taşıdı.

Ayhan Sicimoğlu’nun hasta karısını terk ettiği tezi vardı.

Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt, tezine Ayhan Sicimoğlu üzerine devam etti.

Cankurt, Sicimoğlu’nun hasta olan eşini terk ederek durumunun daha da kötüleşmesine neden olduğunu ve ortak hesaptaki parayı aldığını söyledi.

“Çok ses getiren haberim üzerine iki yakın çevreden onlarca telefon aldım. Hepsi Sicimoğlu’nun Akar Ailesi’nin en zengin ailelerinden kızı Zeynep Akar ile evliliği sayesinde lüks bir hayat yaşadığı yönündeydi. Akar Ailesi’nin nüfuzunu bugün işini yapmak için kullandığını söyledi.

“Ayrıca toplumda bomba gibi bir iddia daha konuşuluyor. İddiaya göre Sicimoğlu, Zeynep Akar’ı 2 yıl önce ilgi ve bakıma muhtaç durumdayken bırakıp küsmesine ve tedaviyi bırakmasına neden olduğu gibi, giderken eşiyle ortak hesaplarından da yüklü miktarda para çekti. ”

“Bu arada geçen yıl aldığı yelkenliyi ortak hesaptan aldığı parayla Ege ve Akdeniz’de gezdiği söyleniyor. Vallahi vazgeç!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu