Teknoloji

YouTube Kanallarına “Sizin İçin” Bölümü Geliyor: Peki Ne İşe Yarayacak?

Dünyanın en tanınmış çevrimiçi video ve canlı yayın platformu YouTube yeni bir özellik geliyor. 20 Kasım itibarıyla dünya genelindeki tüm YouTube kullanıcılarına ulaşacak olan yeni özellik, yepyeni videoların hızla keşfedilmesini sağlayacak. Kanallara özel çalışacak yeni özellik, YouTube deneyimini iyileştirecek. iyileşecekbenziyor.

YouTube’un yeni özelliği kanal yöneticisinin tercihine göre çalışacak. ” Senin için“(Sizin İçin)” adında bağımsız bir bölüm oluşturacak yeni özellik, bir kanala girerken kullanıcıya özel içeriklerin önerilmesine olanak tanıyacak.

YouTube’un yeni özelliği böyle görünecek

Diyelim ki Webtekno YouTube kanalına girdiniz. Senin için bölümü geçmiş aktivitelerinize dayanarak , sana bazı tavsiyeler vereceğim. Bu öneriler videolara, kısa filmlere veya canlı yayınlara özel olabilir. Bu sayede kanaldaki tüm görsellere tek tek bakmadan, en çok ilginizi çeken görselleri görebileceksiniz.

YouTube’un size özel özelliği talep üzerine çalışacaktır. Kanal sahipleri bu özelliği istemezlerse Etkinleştirmeyebilirler . Ancak yaptığımız incelemelerde özelliğin varsayılan olarak etkin olduğunu görüyoruz. İçerik oluşturucular bunu kendi yöntemleriyle yaparlar. özelleştirin ve, bunu takipçilerine göstermeye başlayacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu