Teknoloji

Resident Evil 4 Remake’te silahlar parayla daha hızlı yükseltiliyor

 
Capcom tarafından oyunculara sunulan Resident Evil 4’ün üretilmiş versiyonunda silahları daha hızlı upgrade etmek artık mümkün. Tabii bunun için ekstra ödeme yapmanız gerekiyor. Geçtiğimiz günlerde ücretsiz DLC (The Mercenaries) ile birlikte eklenen bu sistem sayesinde silahlarınızı daha hızlı yükseltebilir ve belirli bir bedel ödeyerek kısa sürede güçlenebilirsiniz.
 
Oyuna dahil yükseltme biletleri
 
 
 
Oyun içinde silahları hızlı bir şekilde yükseltmek için geliştirici ekip, çeşitli yükseltme biletleri eklemiştir. Farklı yükseltme biletlerinin yer aldığı bu sistem sayesinde her bir bileti 3 dolar gibi bir fiyata satın alabiliyorsunuz. Çoklu paketlerin fiyatı 7-10 dolar arasında değişmektedir.
 
Bu paketleri satın alarak, silahın seviyesi ne olursa olsun istediğiniz zaman bir silahı yükseltebilirsiniz. Oyundaki tüm silahları yükseltmek isterseniz toplam fiyat 55,89 dolar olacağı için toplamda 23 adet yükseltme bileti almanız gerekecek.
 
Resident Evil 4 Remake şu anda birden fazla platformda mevcut. Oyunun Steam (PC) fiyatı 887,29 TL, Playstation store (PS4 – PS5) fiyatı 699,00 TL, Microsoft store (Xbox Series X|S) fiyatı 657,53 TL.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu