Haber

Müge Anlı’daki Sinan Sarıdoğan cezaevinde intihar mı etti? İşte işin gerçeği

Müge Anlı Tatlı Sert ve Türk ekibinde aranan Arif Gökçe olayının baş zanlısı Sinan Sardoğan günlerdir meşgul ediyor. Sosyal medyada ‘sapık Sinan’ olarak tanınan kişi, geçtiğimiz günlerde bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.

İNTİHAR OLDUĞU TEZİ ÇIKTI

Sosyal medyada Sinan Sardoğan hakkında şoke eden bir tartışma yaşandı. Çok sayıda yaşlı kadına cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıkan Sinan Sardoğan, cezaevinde intihar etti. haberlertamamlamak.

HABERLER YANLIŞ

Sinan Sardoğan’ın intihar ettiği haberinin asılsız olduğu ortaya çıktı. Sinan Sardoğan’ın Metris cezaevinde olduğu ve herhangi bir sağlık sorunu bulunmadığı öğrenildi.

NE OLDU?

Arife Gökçe’nin kaybının baş zanlısı Sinan Sardoğan geçtiğimiz günlerde başka bir suçtan tutuklandı. Argümanlara göre; 2018 yılında İstanbul Avcılar’da Suriye uyruklu Sinan Sardoğan tarafından cinsel istismara uğradı. O sırada 12 yaşında olan AA, Sinan’ı televizyonda görünce durumu ailesine anlattı. Aile, çocuklarıyla birlikte polisin kapısını çaldı.

MÜGE ANLI YAYINLANAN GÖRÜŞLER

“TEVÜZ OLMADAN”

O dönemin kamera kayıtlarını da yayınlayan Müge Anlı, “12 yaşındaki çocuğu kandırıyor. Boş bir eve götürüyor maalesef tecavüz ediyor” ifadelerini kullandı.

İDDİALARI REDDETMİŞTİ

Müge Anlı, Sinan Sardoğan’ın gözaltına alınma sahnelerini de yayınladı. O görüntülerde timsah gözyaşları döken Sardoğan, “Küçük bir çocuğa cinsel saldırıda bulundunuz mu?” O da “Hayır ben yapmadım. Böyle bir şey yok. Ben sadece aldığım mesajlardan pişmanım” diye cevap verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu