Haber

Melis Sezen: Aşık olunca çiçek açarım

ensonhaber.com

Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Derin karakteriyle milyonlarca izleyiciye ulaşan Melis Sezen, Marie Claire dergisinin yeni sayısının konuğu oldu.

İş adamı Atilla Bingöl ile yeni bir aşka yelken açan ünlü oyuncu, aşk hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Merak ettiği konulardan bahseden ünlü oyuncu, ‘Sadakatsiz’de canlandırdığı Derin karakterinden kopmasının zaman aldığını itiraf etti:

“Derin’le aramızda duygusal bir bağ oluştu”

“2 yıl boyunca her gün yanındaydım, bir noktadan sonra yüz ifadelerimiz karışmaya başladı ve tepkilerimiz birbirine benzemeye başladı. Ama bunun ötesinde, onunla çok yoğun bir duygusal bağım vardı, çok uzun süre dışarı çıkıp ayrılamadım. Kendi kendime bırakıyorum, artık bırakmalısın diyordum ama bırakamadım. Sonra ona veda ettim ve tam zamanım var.

Geçtiğimiz günlerde iş adamı sevgilisi Atilla Bingöl ile ilk kez kameralara yakalanan Melis Sezen aşk hayatından da bahsetti.

ünlü aktör, “Aşk hakkında ne düşünüyorsun? Şu an aşık mısın?sorusuna kaçamak bir cevap verdi:

“yolculuktayım”

“Hiçbir şey bilmiyordum. Aşka açığım, bir yolculuktayım ve bu bir bilme hali değil dedim.”Sezen, aşık olunca nasıl bir kadın olduğunu da şu sözlerle anlattı:

“Çiçek açıyorum.”

“İçimde bilmediğim şeyler, bilmediğim duygular uyanıyor. Ama tüm hayatı içimde hissediyorum ve onu gerçekleştiriyorum. Yaşadığımı hissediyorum, çiçek açıyorum.”

cal-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu