Haber

Fatih Terim annesi Nuriye Terim kim? Fatih Terim annesi neden öldü? Nuriye Terim kimdir? Fatih Terim’in annesi Nuriye Terim kimdir?

İmparator lakaplı eski Galatasaray teknik yöneticisi Fatih Terim futbolseverler tarafından bilinen, muvaffakiyetleri ile kendisine hayran bırakan birisi iken Fatih Terim’in annesi Nuriye Terim’in de ismi sıklıkla duyduğumuz bir isim. Merak edilen mevzular ortasında Nuriye Terim’in hayatı var. Bu haberimizde birçok kişi tarafından merak edilen Fatih Terim annesi neden öldü? Sorusunu yanıtladık. Peki, Fatih Terim annesi Nuriye Terim kim? Fatih Terim annesi neden öldü? Nuriye Terim kimdir? Fatih Terim’in annesi Nuriye Terim kimdir?

FATİH TERİM ANNESİ NURİYE TERİM KİM?

Fatih Terim’in babası olan Talat Terim’in eşi Nuriye Terim’dir. Buse Terim Bahçekapılı ve Merve Terim Çetin adında torunları var. Nil Bahçekapılı ve Naz Bahçekapılı ise Nuriye Terim’in torunlarının ismidir. Adanalı olan Nuriye Terim 25 Kasım tarihinde hayatını kaybetmiştir. Taner Terim ve Fatih Terim isminde 2 oğlu vardır.

FATİH TERİM ANNESİ NEDEN ÖLDÜ?

Teknik yönetici Fatih Terim’in annesi Nuriye Terim, Adana’daki konutunda 91 yaşında hayatını kaybetti. Bir müddettir rahatsızlığı nedeniyle meskende bakım hizmeti alan Nuriye Terim, sabah saatlerinde ömrünü yitirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu