Haber

Fatih Portakal’a sert tepki: Ahlakımın zekatı yedi ecdadını cennete götürecek

DSP’nin Cumhur İttifakı Genel Başkanı Önder Aksakal, gazeteci Fatih Portakal’a seslenerek, “Sözcü TV’de Washington portakalı program yapan bir vatandaş var. ‘DSP Genel Başkanı ahlaktan yoksun’ dedi. ‘.Buradan sesleniyorum ey Washington portakalı Önder Aksakal’ın ahlâkının zekatı yedi ecdadını cennete götürür.”

İki gün önce ‘Malatya Deprem Evleri Temel Atma Töreni’nde konuşan Aksakal, “Bu seçim geçmişte olduğu gibi sağ-sol seçimi değil, vatan millet seçimidir. İnşallah 14 Mayıs’ta vatanımızı kafirlere teslim etmeyiz. “dedi.

Turuncu, Aksakal’ın şu sözleriyle ilgili: “Ahlaksız bir insandan bahsediyoruz. Ne diyelim? İdeolojisini satmış, kendi partisini terk etmiş bir insandan… Ahlaksız, gerçekten ahlaksız. 2 buçuk dakika konuşuyor, hakaretler ediyor. 1 dakika”yorum yapmıştı.

“BİR WASHINGTON PORTAKALI VAR”

Kocaeli Şehir Hastanesi’nin açılış törenine AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte katılan Aksakal, Portakal’ın sözleri hakkında konuştu.

Aksakal, konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

“Bugün sizlerle birlikte olma şansına sahip olduğum için hepinize teşekkür ediyorum. Neden buradasınız diyenler vardır muhakkak. Bugün biz neden buradayız. Yerli ve milli solun temsilcisi Bülent Ecevit’in çocuklarıyız. Her Duvara konulan tuğla bu milletin hayrınadır. Türkiye 14 Mayıs” Bu seçim bir yol ayrımına gidiyor. Bu seçim solcuların ve sağcıların yarışacağı bir seçim değil. Bu seçim, küresel emperyalist güçlere sadık olanların ve vatanına sadık olanların seçimidir. Millet İttifakı’nın başında Amerika, ardından PKK ve FETÖ geliyor. Bu seçim vatanın, milletin seçimidir. Ülkemizi bölmek bir seçimdir. Bu topraklarda kâfirlerin ayağına basmayacağız.

Karşı mahallenin trolleri saldırdı. Yüzde 99’u Müslüman olan bir ülkede kafir çıktı. Trol medyaları var. Biri FOX obur Sözcü Tv. Bir tane Washington portakalı var. ‘DSP’nin genel başkanı ahlaksızdır’ dedi. Benim ahlâkımın zekatı, senin yedi göbekli ecdadını cennete gönderir. Türkiye yalnız. Burası piyangodan çıkmadı. Burayı kimseye veremeyiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu