Haber

Fatih Altaylı’dan Olay Yazısı: “Kıç kıllı olma hevesi sadece AK Partili teyze ve amcalarda değil”

Gazeteci Fatih Altaylı, ‘Eleştirel aklın partisi olarak kurulan CHP, bu dönemde giderek rakibine benzemeye başladı.’ dedi ve oldukça sert bir benzetme yaptı. Altaylı, yazısında şunları söyledi: “Sadece AK Parti’de değil her yerde ‘gt kıl’ olmaya aday teyzeler, amcalar var.”

Gazeteci Fatih Altaylı, yıllar önce bir sokak röportajında ​​AK Partili yaşlı bir kadının sözlerine atıfta bulunduğu yazısında şu ifadeleri kullanmıştı:

“Sağ partilerde nispeten daha yaygın olan bu durum artık CHP ve CHP kökenli diğer partiler için bir gelenek haline geldi.”

“Bu fanatik kitleden Kılıçdaroğlu’nu, küfürü, hakareti, her türlü rezilliği eleştiriyorsunuz. Muharrem İnce’yi eleştiriyorsunuz. Aynı tepkiler onun kitlesinden de geliyor. ‘Obur kıl’ olmaya hevesli teyzeler, amcalar sadece AK Parti’de değil, ama her yerde. Bu bir hastalık “

“Başarılı bir lider olmak isteyen kişiyi anlamak mümkündür ama başarısız lideri anlamak mümkün değildir. Nefret ettiği kişinin varlık sebebi olan lidere bu düzeyde bağlılık gariptir. “

‘Büyük ihtimalle zeka veya algı eksikliğiyle ilgili bir hastalık.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu