Teknoloji

Elon Musk, Twitter’ın akıllı TV’ler için video uygulamasının yolda olduğunu duyurdu

Musk’ın İngiliz rapçi Zuby ile yaptığı 97 dakikalık röportaj hakkında bir kullanıcının yorum yaptığı bir tweet’te, ” Akıllı TV’ler için gerçekten bir Twitter video uygulamasına ihtiyacımız var“Ardından sürpriz bir haber geldi. Musk bu tweet’e: Gelen” o cevapladı , ancak başka ayrıntı vermedi. Twitter’ın bu uygulamasının Twitter Blue aboneliği kapsamında olup olmayacağı şu an için kesin değil.

Bir teknik incelemeye göre, Apple TV ve Amazon Fire TV kullanılarak daha büyük ekranlarda Twitter’dan canlı videolar izlemek artık mümkün. Xbox veya Android TV’ye sahip kişiler, bir web tarayıcısı kullanarak cihazlarında Twitter’a erişebilir.

Reuters tarafından incelenen bir yatırımcı sunumunda, kısa süre önce yeni CEO’sunu işe alan sosyal medya şirketinin para kazanmanın daha fazla yolunu keşfetmek için video ve ticaret ortaklıklarına odaklanmayı planladığı belirtildi. Sunum sırasında dikey videoların Twitter’da geçirilen sürenin %10’undan fazlasını oluşturduğu ortaya çıktı.

Öte yandan, bu haber popüler bir yayın platformudur. Vimeo’nun tüm TV akış uygulamalarının fişini çekeceğini açıklamasından birkaç hafta sonra geldi.Bu sıralarda Twitter, Colorado’daki ofisinden ödenmemiş kiralar nedeniyle atılmak da dahil olmak üzere çeşitli başka nedenlerle de haberlere bahse giriyordu. Şirketin şu anda Google Cloud ödemeleri yapmadığınıve hizmetleri Haziran ayı sonuna kadar kapatılabilir.

haber-gokceada.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu