Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ oy kullandı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Bayraklı Gümüşpala Mahallesi Şehit Nazımbey İlköğretim Okulu’ndaki 2147 numaralı sandıkta oy kullandı.

Eşi Zeynep Dağ ile oy kullanacağı okula gelen Hamza Dağ, okul önünde vatandaşlarla fotoğraf çektirerek tek tek selamladı. Dağ, daha sonra vatandaşlardan ayrılarak sandıkların kullanılacağı sınıfa girdi ve sandık görevlileriyle tek tek tokalaştı. Oy pusulasının bulunduğu zarfı alarak imzalayan Dağ, kabineye giderek oy pusulasını kullandı.

Oy verme işleminin ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ, “14 Mayıs seçimlerinin ikincisini yapıyoruz. O gün 14 Mayıs’ta da söyledik. Çok güzel bir demokrasi şöleni olur dedik. 14 Mayıs 1950 nasıl ülkemizde demokrasi bayramıysa, 14 Mayıs demokrasi bayramıydı.2023’te çok güzel bir demokrasi bayramıydı.Meclis kuruldu.Bugün Cumhurbaşkanlığı için ikinci varyantı gerçekleştiriyoruz. Rabbim ülkemizin birlik ve beraberliğini devam ettirir inşallah.Bu dualarla vatan milletimiz ve coğrafyamız için hayırlı bir sonuç.Dünyanın yakından takip ettiği bir seçim 2023 Yılı başında Türkiye’de yapılan seçimler 2023 yılının en değerli seçimleri olarak nitelendirildi. Bundan çıkacak sonuç dünya için de değerlidir. Dünya için hayırlı olur diyoruz” dedi. – İZMİR

mesudiyeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu